מפגשי אימון אישי 

אסנת בוגרת מסלול אימון אישי בקבוצת "יוזמות" בעלת תעודת מאמן אישי, בפיקוח אקדמי של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת ת"א בלימודי נשים ומגדר וספרות כללית, בוגרת סדנה לטיפול הוליסטי בשיטת "חיבור למודעות על ותקשור" במכללת כרכור

ובוגרת הסדנאות: "קוד המנצח" "קוד הכסף" ו"נבחרת 14" להצלחה מעשית  בהכשרת אלון אולמן. בימים אלו לומדת לוגותרפיה - תרפיה באמצעות משמעות - במרכז לחינוך באוניברסיטת ת"א. 

 

"הדרך שלי היא מסע ארוך של התבוננות פנימה, התחברות אל עצמי והתעוררות. לאורך השנים, במסגרות טיפול שונות, פגשתי בעלי מקצוע אשר הציבו מולי מראות, פירשו עבורי סיטואציות בהן הגעתי לדרך ללא מוצא, ועזרו לי לעורר בעצמי תחושות של ביטחון עצמי, ערך עצמי, הצלחה, והכרה ביכולותיי."  

 

אסנת מאמינה בצורך שלנו בקבלת עזרה כאשר אנו מרגישים 'תקועים'. תהליך של התפתחות ושינוי כולל התבוננות פנימה ושאלת שאלות. אחת השאלות המרכזיות היא האם אני מובילה את חיי או מובלת? האם אתה מוביל את חייך או מובל?

 

"תמיד מרגש אותי לראות את השינוי החל במאומנים שלי, לעקוב איך נושלות הקליפות שחוצצות בינם לבין היכולת שלהם לראות את עצמם דרך עדשה מפרגנת ואוהבת, להכיר ביכולותיהם,  ולהאמין כי הם יכולים להוביל את חייהם אל עבר המטרה אותה הציבו לעצמם. לעיתים בתום תהליך האימון, נדמה כי נולד אדם חדש לנגד עיניי."

 

תהליך אימון אישי, בשונה מטיפול פסיכולוגי, הוא תהליך בן כ- 3 חודשים, 10-12 מפגשים ממוקדים, בו מציבים המאומן או המאומנת תחום בחייהם בו הם מעוניינים לחולל שינוי.

במהלך המפגשים מקבלים המאומנים 'כלים' אשר מסייעים להם בהעלאת רמת המודעות העצמית, תחושת הצלחה, הכרה בחוזקות אישיות ויצירת מיקוד בדרך להגשמת מטרותיהם